Wróciła z USA do Polski. Weźmie udział w nadchodzącej edycji ,,Tańca z Gwiazdami”.

Izabella Miko wróciła do Polski. Potwierdzony został jej udział w 18. edycji ,,Tańca z Gwiazdami” (Dancing with the Stars). Aktorka od lat rozwija karierę w Hollywood i zdecydowała się na przerwę w pracy w USA, by wystąpić w polskim show. Premiera została zaplanowana na 1 marca 2026 roku, a powrót Izabelli Miko oficjalnie potwierdziła telewizja Polsat pod koniec stycznia 2026 roku.

Nostalgiczny powrót
Powrót do Polski po latach spędzonych w Los Angeles jest dla Izabelli ogromną radością. Zwłaszcza dlatego, że daje jej to możliwość do pobytu w gronie najbliższych osób. Aktorka podkreśla, że praca w Hollywood bywa nieregularna.
Ludziom się wydaje, że aktorzy takie wielkie pieniądze zarabiają. To nie jest tak… Ja do dzisiaj bardzo ciężko pracuję.
Udział w programie wyzwaniem dla aktorki
Aktorka ukończyła Państwową Szkołę Baletową w Warszawie. Udział w programie wiąże się jednak dla Izabelli Miko ze stresem związanym z powrotem do tańca po długiej przerwie. Izabella Miko wspomina również o swoich lękach związanych z profesjonalną przeszłością baletową, nazywając to ,,schizą”.

Z kim zmierzy się Izabella?
Na parkiecie ,,Tańca z Gwiazdami” Izabella Miko zmierzy się m.in z Małgorzatą Potocką, Mateuszem Pawłowskim, Natalią ,,Natsu” Karczmarczyk oraz Piotrem Kędzierskim.
Kariera Izabelli Miko
Izabella Miko to polska aktorka, tancerka, modelka i producentka filmowa, która od lat rozwija karierę w Stanach Zjednoczonych. Rola Cammie w filmie ,,Wygrane marzenia” z 2000 roku przyniosła jej międzynarodową rozpoznawalność. Wystąpiła też w produkcjach takich jak, ,,W rytmie hip-hopu 2″, czy ,,Starcie tytanów”. Kształciła się jako baletnica. Jako 14-latka wyjechała do Nowego Jorku, by uczyć się w prestiżowej szkole American Ballet Theatre. Kontuzja kolana skłoniła ją do zajęcia się aktorstwem. W Polsce wystąpiła w produkcjach filmowych jak, ,,Kochaj i tańcz” z 2009 roku, czy filmie ,,Futro z misia” z 2019 roku.



