Uczestnicy Mistera Polski spełniają się w aktorstwie! Kogo możemy zobaczyć w filmach i serialach?
Konkurs o tytuł Mistera Polski otwiera przed uczestnikami, nie tylko drogę do modelingu, ale i do karier o odmiennym charakterze.
Przykładem na to jest początkująca kariera aktorska Jana Pyrka — finalisty Mistera Polski 2019. Jan, w ostatnim czasie, miał możliwość pojawić się po raz kolejny na ekranach polskich kin w komedii romantycznej pt. „Druga Połowa” z udziałem Cezarego Pazury oraz Macieja Musiała. Jeszcze wcześniej, mogliśmy go ujrzeć w filmie „Proceder” w reżyserii braci Węgrzyn, gdzie również zagrał epizodyczną rolę. Poza aktorstwem trzydziestolatek jest trenerem personalnym.
Podobną ścieżkę zawodową do Pyrka obrał Rafał Nowaczuk — trener personalny, sportowiec oraz świeżo upieczony aktor. Absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej otrzymał angaż w kontynuacji kasowego hitu Blanki Lipińskiej „365 dni”, którego data nie jest obecnie znana. Nim sequel pojawi się w kinach, mamy szansę zobaczyć Rafała w filmie Patryka Vegi pt. „Mafia” już w listopadzie. Zanim ujrzymy jego kunszt aktorski, model będzie musiał zawalczyć o tytuł Mistera Polski 2021 podczas gali finałowej 7 czerwca.
Skierujmy się do Mistera Roku 2014 — Rafał Maślak, prywatnie kochający ojciec i mąż — tę stronę modela możemy ujrzeć na jego youtubowym kanale o nazwie Maksymalny Tata, w którym dokumentuje wzloty i upadki w wychowywaniu dziecka. Zawodowo jest oddany aktorstwu, a jego poczynania możemy obserwować w roli Alana w kultowym serialu TVP „Barwy szczęścia”.
Nie jest on jedynym Misterem, który gra w serialu TVP, na ekranach telewizorów możemy również zaobserwować Jakuba Kucnera, który wciela się w rolę przystojnego policjanta i wprawia w poruszenie mieszkańców Grabiny. Poza aktorstwem, mężczyzna jest współzałożycielem fundacji charytatywnej „Power Changers’’. Fundacja organizuje zbiórki oraz akcje na rzecz Gambijskich dzieci i zachęca swoich odbiorców do wspólnej pomocy potrzebującym.



Najnowsze komentarze