To koniec! Para celebrytów rozstała się.
Jedna z najbardziej znanych par polskiego show-biznesu- Blanka Lipińska i Aleksander Milwiw-Baron, zakończyła swój 8-miesięczny związek.

W sieci zawrzało, kiedy na jaw wyszło, że Blanka pojechała sama na wakacje nad Morze Czerwone. Czujni fani zaczęli dopytywać się od razu, gdzie jest jej partner. Lipińska unikała pytań, ale ostatecznie wydała oświadczenie na łamach magazynu „Gala”.
Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie.
Lubię się dzielić z ludźmi pozytywną energią, natomiast cierpienie chcę przeżywać tylko w otoczeniu przyjaciół. Niech każda osoba, która będzie chciała zabrać głos w tej sprawie (zwłaszcza dziennikarze) przypomni sobie jakie to uczucie, kiedy kończy się związek. Liczę i Alek zapewne również, na odrobinę empatii z Waszej strony. Jest to mój jedyny oficjalny komentarz zarówno dla mediów, jak i dla osób obserwujących mnie w social mediach – oświadczyła Blanka Lipińska.
Zaś Baron, na swoim Instagramie napisał, że nie towarzyszy Blance w Egipcie, ponieważ „każde z nich potrzebuje czasu dla siebie”.


Najnowsze komentarze