Nie zobaczymy ich w jesiennej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Tancerze zabrali głos
Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke potwierdzili, że nie pojawią się w jesiennej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”. W podcaście „WojewódzkiKędzierski”, para wyjaśniła, że decyzję o przerwie podjęła samodzielnie. Powodem jest przede wszystkim życie rodzinne...


