Relacjonuje ostatnie momenty. To zostawia za sobą
Pola Wiśniewska wyprowadziła się z wspólnego domu w podwarszawskiej Magdalence. Piąta żona Michała Wiśniewskiego udostępniła w swoich mediach relację.

Pola Wiśniewska udostępniła nagrania stosu kartonów podczas przeprowadzki. Podkreśliła, że był to bolesny proces.
Nie jestem w stanie odpowiedzieć na te wszystkie słowa wsparcia, które otrzymałam, ale za wszystkie bardzo bardzo dziękuję.

Nowy start
Wejście w nowy start nie było łatwe. Pola Wiśniewska otrzymała wiele słów wsparcia. Nie brakowało też komentarzy osób, które nie widział sensu pokazywania wyprowadzki w mediach.
Po co to wszystko pokazywać ??? Miliony kobiet odchodzi od facetów i nie wstawiają takich rewelacji, po co ???????

Pola Wiśniewska wyprowadziła się razem z dziećmi. Z Michałem Wiśniewskim mają dwóch synów: Falco i Noëla.
Decyzja o rozwodzie
Informację o tym, że związek został zakończony przekazał Michał Wiśniewski. Potwierdził, że zostały złożone papiery rozwodowe.
Wyprowadzka kończy etap, w którym małżonkowie mimo rozstania, nadal dzielili dom. Pola Wiśniewska przyznaje, że chcę zacząć budować życie od nowa na własnych zasadach.



