Nowe wieści na temat uczestnika „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Zdradził szczegóły
Uczestnik 3 edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” Adrian Szymaniak, przechodzi przez trudny okres. W ostatnim czasie usłyszał diagnozę, że w jego głowie pojawił się glejak IV stopnia. Od tego czasu mężczyzna musi mierzyć się z trudem choroby, jednak w tym trudnym dla niego czasie wspiera go jego kochająca żona Anita oraz dzieci. Małżonkowie dzielą się ze swoimi widzami postępami w leczeniu na swoich mediach społecznościowych.

Adrian Szymaniak z programu ” Ślub od pierwszego wejrzenia” zmaga się z ciężką chorobą

Od lipca mierzyli się z trudnościami. Adrian dowiedział się o niej podczas, kiedy trafił do szpitala i zostało mu wykonane szereg badań, że choruje na glejaka IV stopnia. Adrian z Anitą mówią otwarcie o tym, że ta choroba nie ma dobrych rokowań, lecz para nie poddaje się i chcą walczyć do końca. Niedawno małżonkowie przekazali na jakim etapie przebiega leczenie Adriana. Jak piszą na swoich social mediach nie marnują czasu i szukają nowych rozwiązań. W ostatnim czasie znaleźli pomoc w Bydgoskim ośrodku leczenia.
Małżonkowie przekazują nowe informacje
„Ostatni czas był dla nas bardzo intensywny. Odwiedziliśmy polecane ośrodki leczenia w Polsce – Gliwice oraz Bydgoszcz. W pierwszym po ponad 7 godzinach czekania na korytarzu niestety dowiedzieliśmy się, że Adrian nie może być kandydatem do badań klinicznych, za to w Bydgoszczy poczuliśmy nadzieję dzięki wspaniałym specjalistom” – przekazał Adrian z Anitą.
Para dodaje również, że Adrian ma już ustalone wstępne leczenie.

Najnowsze komentarze