Nowe mieszkanie, kolejny krok w dorosłości. Wprowadza się tam z chłopakiem.

Julia Wróblewska zapowiedziała, że będzie czekać ją przeprowadzka do nowego mieszkania. Do nowego mieszkania wprowadzi się z chłopakiem.
Zmiana w życiu zawodowym
Julia Wróblewska zyskała sławę już jako dziecko dzięki roli Michaliny w filmie ,,Tylko mnie kochaj” z 2006 roku. Przez wiele lat była rozpoznawalna, występując między innymi w serialu ,,M jak miłość”’ jako Zosia, czy serii filmów ,,Listy do M”.
Po zakończeniu intensywnej pracy w mediach i przejściu terapii, Julia Wróblewska postanowiła zacząć pracę w branży IT.

Zdrowie psychiczne
W 2021 roku Julia Wróblewska zdecydowała się na półroczny pobyt w szpitalu psychiatrycznym. Wykorzystuje też swoje zasięgi w mediach społecznościowych by szerzyć wiedzę o zdrowiu psychicznym. Sama otwarcie mówi o swoich zmaganiach z zaburzeniami osobowości.
Nowy krok, wspólne mieszkanie
Julia Wróblewska od dłuższego czasu jest w związku. Sporadycznie publikuje zdjęcia z partnerem w mediach społecznościowych. Na początku lutego 2026 r. poinformowała o zakupie i remoncie wspólnego mieszkania w Warszawie. Planuje się tam wprowadzić wspólnie z chłopakiem po powrocie z Trójmiasta.
Była aktorka z dystansem skomentowała proces urządzania wnętrz mieszkania.
Nie bez powodu nazywa się to wykończeniem – wykańczasz mieszkanie i siebie przy okazji.




