Kreacje gwiazd na premierze MAGNUM! Kto wypadł najlepiej?
W warszawskim Ufficio Primo odbyła się jedna z najgorętszych i najgłośniejszych imprez show-biznesu tej wiosny. Premiera nowego smaku lodów marki Magnum, wraz z pokazem mody marki La Mania na sezon wiosna-lato 2017.
Pokaz mody zakończyła polska modelka Magdalena Frąckowiak. Wystąpiła w finałowej sukience projektu Joanny Przetakiewicz.
Prześledźmy teraz jak na te wielkie wydarzenie show biznesu ubrały się polskie gwiazdy.

Klaudia Wiśniowska, różowy garnitur- Taranko , torebka- Parfois

Małgorzata Socha, czerwona sukienka wraz z fuksjową bluzką- The Attico

Paulina Koziejowska, czerwona sukienka- Patrycja Kujawa

Agnieszka Ludwisiak Wypiór, niebieska sukienka- La Gabrielle, torebka- Valentino

Małgorzata Rozenek Majdan, ołówkowa spódnica- Mint Label, pistacjowa bluza- La Mania, szpilki- Aqazzury

Maja Sablewska, sukienka- Saint Laurent, torebka- Gucci

Agnieszka Woźniak- Starak, biały kombinezon- La Mania

Macademian Girl, kombinezon-Elisabetta Franchii, buty- Aldo

Dorota Gardias
sukienka-Niumi , biżuteria- Apart, torebka- Sabina Pilewicz

Mateusz Hładki, garnitur- Vistula

Izabela Krzan, sukienka- Paprocki i Brzozowski, torebka -Sabina Pilewicz


