Gwiazdy malowały bombki z dziećmi. Było świątecznie i radośnie!
Już po raz kolejny gwiazdy przyłączyły się do świątecznej akcji charytatywnej gdzie razem z dziećmi malowały bombki. Spotkanie odbyło się w świetlicy bazyliki przy ulicy Kawęczyńskiej na Pradze gdzie przyjął wszystkich ksiądz Sławek. Nic tam nie odbywa się tylko od święta. Dzieci z rodzin ubogich mogą codziennie po szkole przychodzić na zupę i tam odrabiać lekcje. W wolnym czasie bawią się wspólnie. W dniu 15 grudnia podczas świątecznego spotkania dzieci razem z gwiazdami śpiewały kolędy, ozdabiały bombki i każde z nich dostało prezent. Było mnóstwo śmiechu, radości z powodu wizyty znanych osób, które mogą oglądać tylko w telewizji.
Odwiedzili ich: Paula Tumala, Jakub Kucner, Wiktoria Gąsiewska, Dorota Naruszewicz, Lidia Kopania, Anna Gzyra, Anna Piszczałka, Eliza Gwiazda, Mateusz Gąsiewski i Aleksander Wróbel.

Paula Tumala

Lidia Kopania

Aleksander Wróbel

Lidia Kopania

Anna Gzyra

Aleksander Wróbel i Wiktoria Gąsiewska

Eliza Gwiazda

Anna Piszczałka

Jakub Kucner

Wiktoria Gąsiewska

Mateusz Gąsiewski

Anna Gzyra

Jakub Kucner i I Karolina Zagozdon

Dorota Naruszewicz

Paula Tumala


