Autor: Maria

Jojo Siwa w Warszawie: „Jestem Polką!”

15 października w klubie Proxima w Warszawie odbył się wyczekiwany koncert artystki, która od lat buduje swoją obecność w mediach społecznościowych, a jej kariera niejednokrotnie wzbudzała kontrowersje. Już przed otwarciem drzwi Proximy pod klubem...

‘Serduszko przestało bić…’ – Aleksandra Grysz nie powstrzymała łez w „Pytaniu na śniadanie”

15 października, w Dniu Dziecka Utraconego, w studiu „Pytania na śniadanie” zapanowała wyjątkowo emocjonalna atmosfera. Gościem programu była Aleksandra Grysz, dziennikarka TVP, która odważyła się wrócić do jednego z najtrudniejszych momentów swojego życia –...